Web Design

Vaša webová stránka by mala byť chápaná ako širšia súčasť vašej spoločnosti. Je to vynikajúci spôsob ako reklamovať a šíriť vaše meno a činnosť a tým aj generovať finančné tržby. Pred spustením vašej stránky „na živo“ je nevyhnutné mať jasnú stratégiu a reálne ciele pre vašu spoločnosť. Je dôležité, aby ten kto navrhuje vašu stránku dostatočne rozumel vašim gólom a požiadavkam a tým pádom vám dokázal asistovať a nasmerovať vás na správnu cestu.

My sa zaoberáme tromi druhmi webových stránok. Prvým je základný zákazkový štýl, založený na html kóde a grafikami. Druhý štýl je založený na databáse, vhodný pre web shopy a iné aplikácie, kde je nevyhnutné zhromažďovanie dát. Tretím štýlom sú šablónové webové stránky, takzvané templatey. Pri tomto štýle si môžete vybrať z tisícok prednavrhnutých webových templateov alebo šablón, do ktorých sa následne integruje vaše logo, grafiky a ostatné informácie pre vašu webovú stránku. Takýto štýl webovej stránky je veľmi rýchly a cenovo výhodnejší spôsob ako dosiahnuť vkusnú a kreatívnu webovú stránku.

Na nižšie umiestnenom vyhľadávači si môžete prezrieť tisícky tempateov/šablón. Pre rýchlejšie vyhľadávanie si môžete vybrať priamo z kategórie vhodného zamerania alebo aj pomocou položkového čísla.

Ceny za tvorbu webových stránok sa pohybujú od €166/5000,-sk.

Prosím kontaktujte nás pre viac informácií.

 


Domov|Kontakt |O Nás |Veľkoobchod|Sitemap|Zdroje Copyright 2009 © Simons Reklama. Web Design & Web Optimalizácia by Simons.sk
Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky

Simons Reklama
SNP 21
Žiar nad Hronom
965 01
Mapa

Tel. 045 / 672 09 19
Tel. 0905 435 637

Email