Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače (SEO)

Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače alebo (SEO) je jedna z tém, ktorá momentálne na trhu vyvoláva neuveriteľný boom. Je taktiež veľké množstvo firiem, ktoré sa snažia využiť nevedomosť klientov a predávajú im tento servis ako jednorázový produkt. Vďaka našim dlhoročným skúsenosťiam si dovoľujeme tvrdiť, že na úspešnú optimalizáciu webových stránok pre vyhľadávače neexistuje žiadna zázračná formula alebo produkt, ktorý vám zaručí organické no.1 umiestnenie vašej webovej stránky. Firmy, ktoré tvrdia opak ani nestoja za zváženie pre optimalizáciu webových stránok pre vyhľadávače.

Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače (SEO) je trvajúci servis, ktorý ponúkame klientov na vylepšenie pozície ich webových stránok a dosiahnuie vyžšieho stránkového “rankingu”. Tento servis sa zameriava na veľké množstvo ovplyvňujúcich oblastí a faktorov, z ktorých niektoré sú vymenované nižšie.

  • Analýza vašich najdôležitejších kľúčových slov a fráz.

  • Optimalizácia samotného kódu vašej webovej stránky so zameraním na kľúčové slová.

  • Vylepšenie vašeho „Pagerank“ skóre.

  • Implementácia  kontextovo relevantného obsahu vašej stránky.

  • Založenie a monitorovanie detajlnej analýzy zmien a úprav stránok pre dosiahnutie lepšej organickej pozície v pravidelných mesačných intervaloch.

Optimalizácia stránok pre organické umiestnenie vo vyhľadávačoch nieje niečo, čo sa dá dosiahnuť z jedného dňa na druhý. Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače je proces dlhodobého charakteru, ktorý je nevyhnutné neustále a pravidelne sledovať, analyzovať a upravovať.

Vysoké organické umiestnenie vašej webovej stránky vo vyhľadávači ako napr. Google vám môže generovať doslova tisícky eúr na dennom poriadku. Stačí sa len pozrieť na to, koľko sú firmy a spoločnosti ochotní zaplatiť za tieto pozície pomocou „platenia za kliky“ alebo cez online marketing. Sústredenie sa na organické umiestnenie a pozície vašej webovej stránky by mal byť jeden z najdôležitejších a neoddeliteľným kľúčovým faktorom pri vašom online/internetovom marketingu.

Ak máte záujem o viac informácii ako vám môžeme byť užitoční, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

 

Domov|Kontakt |O Nás |Veľkoobchod|Sitemap|Zdroje Copyright 2009 © Simons Reklama. Web Design & Web Optimalizácia by Simons.sk
Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky Tlač - Reklama - Web Design - Pečiatky

Simons Reklama
SNP 21
Žiar nad Hronom
965 01
Mapa

Tel. 045 / 672 09 19
Tel. 0905 435 637

Email